Testování virtuální reality VRproTebe dopadlo fantasticky! Podívejte se na fotky a videa u recenzí, jak si to testeři parádně užívali

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotili
5
15x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 11. 2020
do 31. 12. 2020

Virtuální realita - VRproTebe

Ve virtuální realitě můžete být čímkoli, dělat cokoli a splnit si všechny své tajné sny. Pouhým nasazením VR brýlí Oculus Quest se přenesete do úplně jiného světa a užijete si paráááádní zábavu. Během pár hodin vylezete na kouzelné skály ve Vietnamu, skočíte si basejump, vyčistíte oblast od nepřátel, vyřešíte kriminální případ a jako třešinku na dortu si vyzkoušíte Matrix a namalujete uklidňující 3D obraz.

Ovládání je snadné, intuitivní a v češtině. O nic se nemusíte starat, kurýr Vám set přiveze a následně si jej opět vyzvedne. 
S #VRproTebe bouráme mýty o tom, že virtuální realita je „jen pro ty mladý“. S naším setem si užije zábavu celá rodina, parta přátel nebo celý pracovní tým.

   

Více informací se dozvíte TADY

Hodnocení
19
avatar
Barbora
Tak takhle legrace byla naprosto boží! :) hráli jsme ji s dětmi poprvé a nadšeni nebyly jen děti, ale i my dospělí. Instalace byla snadná, návod přehledný a dostačující, nebyl žádný problém se zapojením. Brýle hezky sedí, dobře zaostřují, jen na děti jsou trochu velké a těžké, neustále klouzaly z hlavy. 10 her je naprosto dostačujících, každý si našel to své a každý se náramně pobavil. Prostředí VR bylo krásně přehledné, na ovladače stačila půl hodinka max a zvykli jsme si, pak se to krásně ovládalo. Jen brýle se vybíjejí poměrně rychle, ale alespoň to člověka donutí to na chvíli sundat, jinak se nechce :))))) Musím uznat, že jsme ji vracely z donucení! :) moc děkuji Adrop za možnost testovat tuhle srandu, náramně jsme si to užili, domluva termínu a následné doručení ze strany Adrop bylo na jedničku. Těšíme se na další testování
klad dokonale propracované
klad snadná instalace a rozjezd
klad 10 her naprosto dostačujících
klad pro toho, kdo zkoušel poprvé - velký zážitek :))
klad doručení kurýrem
klad komunikace na jedničku
klad museli jsme vrátit :)))
klad brýle nevydrží dlouho nabité
příloha

Přílohy

VR.mp4
avatar
Lucie
Měli jsme na pár dnů zapůjčenou virtuální realitu. Poprvé, musím říct, že nefungovala nabíječka, takže jsme si vůbec nezahráli, ale pan z Adropu byl moc milý a vstřícný a půjčil nám brýle na další víkend znovu, bez jakýhkoli problémů. Pozvali jsme celou rodinu a brýle skoro nedali z rukou, jen na dobití. 10 her bylo dostačujících, většina z nás byla ale přeci jen věrná československým klukům a hrála Beat Saber. Zaostření dostačující, vymezení prostoru a další vymoženosti na jedničku. Jen škoda, že hry nejsou v českém jazyce, ale za to mohou vývojáři her a ne Adrop. Ale podle obrázků vás to navede a za hodinu už se orientujete jak profíci. Brýle padly jak ulité, ovladače v rukou ani nevíte, že máte. O vybití jak ovladačů, tak brýlí, jste předem informováni, hudba vám v brýlích přijemně hraje přímo do uší, můžete být tedy v klidu "posedlí démonem" , zatímco vedle vás sledují televizi ? Napsala bych toho víc, ale znaky nepovolují. Za mě 5* z 5 ❤
klad Super hry
klad Lehke zarizeni
klad Zaostreni
klad Vymezeni prostoru
klad Info o vybiti
klad Nedou 360 videa na youtube
klad Hry nejsou v cestine
příloha
avatar
Lenka
Vyzkoušení virtuální reality bylo super. Každý jsme si našli svojí hru. Pro mě jako pro ženskou ve středním věku bylo zábavné zahrát si Angry Birds. Syn řešil nějaký kriminální případ, zastříleli si s manželem, zkoušeli lést po skalách. celý víkend jsme měli o zábavu postaráno. Odpočinuli jsme si, jen když se nabíjely baterky.
klad Zábavné
klad Pro teenagery super každá hra
klad Vyberou si hru i starší generace
klad Zábava i pro ostatní. Vidí, co probíhá ve virtuální realitě na televizi
klad Člověk u toho nesedí, ale pohybuje se i u toho.
klad Brýle byly příjemné, nevadily na hlavě.
klad Menší výdrž baterie
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Dobrý den, Na dva dny jsme měli možnost testovat VR. Byl to super zážitek, skvělé hry, super prostředí od VRproTebe, pobavila se celá rodina včetně starších, dokonce k nám na testování přišli i sousedi, kteří testovali s námi. Byla to veliká legrace. Opravdu se člověk cítí, jako kdyby byl ve hře. U horolezectví mi bylo potom dokonce chvilku špatně od žaludku, jak moc reálné to bylo. Zasílám pár fotek a z našeho testování. Hodnotíme určitě číslem 10,protože 5 je prostě málo ?? PS: Doležalovi doporučují: vyměňte své sluneční brýle za brýle VR od adrop.cz, nebudete litovat! ?
klad Zpracování, jednoduchý návod, spousta her.
klad Úniková hra je bohužel v AJ
příloha
avatar
Lucie
Na virtuální realitu chodíme do heren. Ale tohle je naprosto bomba. Můžeme to hrát doma a při přepočítání ceny na hodinu je toto bezkonkureční. Děti i my dospělí jsme se vyblbli opravdu dokonale. Zkusili jsme všechny dodané hry a každý si našel tu svou nej. Únikovka nás zaujala, jsme velcí příznivci únikových her a tohle bylo zas něco jiného. Doručení i vyzvednutí bylo bezproblémové, věděla jsem dopředu, kdy kurýr přijede a čas byl vždy dodržen. Děti by si přály objednat tuto virtuální realitu opět, byly nadšené.
klad intuitivnost her
klad možnost vidět toho, co hraje, na obrazovce TV
klad každý si najde svou hru
klad dobrá výdrž ovladačů
klad propracované dodání a vyzvednutí
klad občas se hra sekla
příloha
avatar
Petra
Měli jsme zapůjčenou virtuální realitu na celý víkend. S dalšími 5 přáteli jsme postupně vyzkoušeli všech 10 her. Nejvíce nás zaujal Beat Saber (krátké, ideální na střídání a dostatečně soutěživé) a The Climb (po x pádech a pohledu dolů člověk cítí závrať, tak bacha). Též jsem úspěšně odehrála celou únikovku The Room (časově náročná, ale povedená). Superhot je zase poněkud náročnější na prostor, povedlo se mi v zápalu hry odřít stěnu ?. Jinak kurýr nám zásilku doručil hned v pátek dopoledne a vyzvedl v pondělí okolo oběda, tudíž bylo dostatek času si zahrát. Drobné mínus - headset bylo třeba nabít zhruba co 2 hodiny (nebo být napojený na prodlužku ?) a taky je po delší době na hlavě cítit jeho váha. Zezačátku jsme nabíjeli přes dodanou krabičku, což se ukázalo nedostačující, po použití rychlonabíječky od mobilu vše ok. Dá se hrát i s dioptrickými brýlemi (vyzkoušeno). Příjemným bonusem byly přibalené antibakteriální ubrousky. Skvělý zážitek!
klad Únikovka
klad Dodání kurýrem až domů
klad Rozptýlení v covidové době
klad Zábava pro více lidí
klad Nabíjení
příloha příloha
avatar
Petra
Dobrý den, moc děkuji za možnost testování virtuální reality. Celý víkend si to náramně užíváme - manžel i obě dcery mají na střídačku brýle na hlavě celý den. Každý si našel tu svoji nej hru - manžel hraje nejčastěji GunClub VR a mladší dcerka si oblíbila Job Simulator, super je také hra Andry Birds. Doručení proběhlo zcela v pořádku a komunikace byla skvělá. Zapojení také zcela bez problémů, rychlé a snadné, zvládla jsem ho podle návodu i já, takže ho zvládne úplně každý. Jsme moc rádi, že jsme tento zážitek mohli vyzkoušet a určitě to nebylo naposled. Ostatně - děti celý den v pokoji, nepotřebují vůbec nic - co víc si přát. Přikládám fotky a omlouvám se za jejich kvalitu - hráči jsou neustále v pohybu.
klad komunikace s poskytovatelem
klad snadné zapojení
klad velký výběr her pro každého
klad nic
příloha příloha
avatar
Šárka
Zapojení VR bylo snadné a vše bylo lehce vysvětlené v návodu. Ovládání bylo jednoduché, i když jsme se občas nemohli vrátit do základního menu. Při vybíjení brýlí se nám začala obrazovka sekat a kostičkovat. Dcerky si také dost vyhrály, byl to pro ně zážitek. Já jsem si zahrála únikovku The room. Vyzkoušela jsem i ostatní hry, ale únikovka byla TOP. Manžel vyzkoušel lezení The climb, Gun club a SuperHot . Zážitek pozorovat jak někdo hraje VR. Kurýr byl při dovozu VR vstřícný a ochotný, i SMS dorazila. Akorát jsem netušila, kdy si VR kurýr zase odveze. To je jediné mínus. Jinak celkový dojem je : skvělý zážitek pro rodinu i přátele, občas se i u toho pěkně zapotíte.
klad super
klad snadná manipulace
klad reálné
klad navíc pohyb
klad pěkné hry
klad odvoz kurýrem - nebyl určen čas či kontakt
klad kostičkování
příloha příloha
avatar
Michal
VR headset jsme testovali s přítelkyní a celkově nás tak nadchl, že jsme si koupili Quest 2. Instalace a počáteční nastavení bylo na přiloženém letáku skvěle vysvětleno. Prostředí menu VR bylo srozumitelné, jen občas lehce matoucí, protože jsme procházeli mezi 2 prostředími a nepřišli jsme na to proč. Headset dobře seděl, oceňuji, že se dá upravit dle velikosti hlavy na míru. Menší problém jsme měli s nastavením ostrosti obrazu, ale po pár minutách se podařilo.Zařízení mělo skvělou odezvu a zážitek z hraní byl opravu skvělý. Dokonce jsme se pěkně zapotili. Trochu mi vadilo, že headset neseděl 100% v oblasti nosu, trochu mi prosvítalo světlo z místnosti, což bylo z počátku rušivé, ale při hraní člověk zapomene na vše. Testování mě přesvědčilo investovat do koupě vlastního headsetu a to hlavně kvůli: - Pohybu při hraní - Prostředí je velmi zábavné - Cena je přijatelná - Další funkce (360° fotky, prezentace před VR publikem, vzdělávací programy)
klad snadná instalace
klad Intuitivní ovládání
klad propojení s TV (ostatní se koukají)
klad Výběr her (pohybové/statické/v sedě)
klad cena
klad design
klad kvalita HW i SW
klad prosvítání světla z exteriéru
klad občasné výpadky systému (minimální)
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

Testujto&Adrop.MOV
avatar
Lucie
VR jsem si půjčila pro mého 15ti letého syna s výzvou: "Udělej si s kámoši mejdan". To přesně udělal. V pokoji se jich sešlo 6 a pařili od 11 hodin v pátek do 11 hodin v sobotu. Nainstalováno měli za pár minut, se vším si poradili. Podle hluku z pokoje se fakt výborně bavili, což mě někdy kolem třetí ráno dost rušilo. Rozhodně doporučuji, měli výběr her z různých témat. Bylo na nich vidět, že to pro všechny byl ohromný zážitek a já jako matka jsem teď pro všechny "king."
klad bezvadný mejdan
klad počet her
klad spektrum her
klad snadnost instalace pro teenagery
klad podpora z Adrop
klad nic
příloha
avatar
Ivona
VR je skvělá zábava na chmurne dny. 2 dny na testování je docela málo. Než jsme zjistili, co a jak se ovládá a trochu si zahráli., museli jsme vrátit. Já jako neznalec PC her a angličtiny jsem se docela ztracela a vůbec nevěděla co mám dělat. Takže jsem prostě mačkala vše co bylo. Pro ty co znají hry je to super zážitek. Pro ty co ne, tak zpočátku pevné nervy, protože jsme to chtěli vzdát, když jsme nevěděli co a jak
klad Reálná vizualizace
klad Člověk se pobaví
klad Dokonce i zacvičí
klad Základní přihlášení v češtině
klad Musela jsem mit brýle, VR nedokázalo zaostrit
klad Hry a vše v angličtině
klad Než se člověk naučí ovládat, tak je to o nervy
příloha
avatar
Veronika
Virtuální realitu jsem měla půjčenou na víkend a moc jsem si tento zážitek společně s přítelem užila. Virtuální svět je jako reálný a hry ke kterým byl přístup naprosto parádní. Nejvíce mě bavila velmi reálná střílečka Super Hot, kde jsem jako hráč mohla ovládat čas. Bohužel jsem neměla přístup k videu a Youtube, to mohlo být také velmi zajímavé. Nicméně si do budoucna virtuální realitu budu chtít znovu půjčit, například společně s přáteli, kdy ostatní uvidí přes sdílenou obrazovku, co hráč právě dělá. Je to skvělá zábava a zážitek.
klad reálný virtuální svět
klad sdílení obrazovky
klad zajímavé hry
klad komunikace s týmem adrop, vstřícnost, ochota a rychlé řešení problémů
klad přístup k videu z YouTube a možnost vyzkoušet další aplikace
klad brýle se ze začátku mlžily, později v pořádku
klad nelehká komunikace s kurýrem, nelze domluvit čas vyzvednutí
klad - baterie u ovladačů se asi po hodině vybila a museli jsme použít baterie vlastní (náhradní baterie by nebyly na škodu)
příloha příloha příloha
avatar
Vaclav
Je to paráda. Vše je tak jednoduché - doručení až domů, jednoduchá instalace i ovládání a pak zase odvoz. Her je celkem dostatek a vybere si téměř každý. Co mně a mým přátelům trochu chybělo, byla hra, ve které bych mohl jen tak chodit a obdivovat okolí. Prostě nemuset nic plnit, nijak závodit. Plusem a mínusem VRka je výdrž baterie v brýlích. Každé dvě hodiny hraní je potřeba zhruba dvě hodiny nabíjet. Plus je to pro každého pařmena, který si nutně musí udělat pauzu (tedy on neví, že je to plus, ale je :-) ). Mínus je to trochu při návštěvě několika lidí. Velice kladně hodnotím systém ochrany okolí, který vás upozorní, když jdete k hranici herního prostoru. Doporučuji tedy všem - absolutním začátečníkům, středně pokročilým, i těm VR znalým.
klad jednoduchost
klad množství her
klad ochrana prostoru
klad výdrž baterie brýlí
klad vše je bezdrátové
klad dlouhé dobíjení baterie brýlí
klad občas nutnost restartovat
příloha
avatar
Tomáš
Wau! Jsme naprosto uneseni. Cekali jsem od VR hodne, ale uplne nas to semlelo. Samotna VR je velmi jednoducha na pripojeni k tv, neni ale nutnosti, jednoducha na ovladani. Hry super, uplne to cloveka pohlti. Bryle jsou pohodlne, sedi i na deckou hlavicku. Po delsim uzivani trochu tlaci na licka. Baterie vydrzi cca dve hodiny, ale tak stejne dlouho trva uplne nabiti. Co se tyce https://www.adrop.cz/ , kominakce na jednicku. VR doruceno kuryrem az domu a taktez odvezeno. Maximalni spokojenost po vsech strankach
klad hry jsou opravdu velmi realisticke
klad jednoduche ovladani, zvlada i dite
klad vse v poradku
příloha
avatar
Andrea
Chtěla bych poděkovat za možnost otestovat Virtuální realitu. Pro mne i pro manžela to byl neskutečný zážitek. Propařili jsme celý víkend a vyčistili si hlavu v náročném převánočním období. Já jsem bohužel nemohla hrát nikdy déle než 30 minut, protože brýle jsou těžké a tlačily mi na lícní kosti a to už k večeru vyvolávalo bolest hlavy. Manžel, ale takový problém neměl. Nejvíce nás uchvátila únikovka, kterou jsme oba dohráli a skutečně si v ní tu virtuální prostředí užili. Našly se i slabší hry, které jsme pouze vyzkoušeli a nevrátili se k nim. Ve výsledku jsme vlastně zůstali pouze u 3 her. Virtuální realita VRproTebe by byla super na nějaké společné oslavy, Vánoce či Silvestra.
klad Únikovka je naprosto boží
klad Dodání a vyzvednutí kurýrem
klad stačí nasadit a hned to funguje
klad Málo kolektivních her
klad Váha brýlí - tlačí na lícní kosti
klad občasné zaseknutí
příloha příloha
avatar
Lenka
Virtuální realita nás velice nadchla. je to nová zkušenost. Hráli jsme s dospělýma dětma celý víkend a všichni byli nadšení. Ostatní jsme je pozorovali na televizi. Ale když na Vás přišla řada a Vy jste dostal brýle - to byla jízda. Luxusní lezení na skály, Úniková hra, střílečky, akční hry, Malování, Ping pong... Být uvnitř hry, podívat se pod sebe při lezení po skále, no prostě zážitek. Někteří z nás to nedali, někdo se překonal, krajina krásná.. Perfektně propracované hry, prostředí. Velice doporučujeme.
klad skvěle propracované hry
klad realita
klad velmi utíkal čas
klad po čase nás boleli oči
klad po dlouhé době otlačený obličej
klad závratě
příloha
avatar
Iveta
Virtuální realitu jsme si nechali kurýrem zaslat na víkend. V sobotu jsme pozvali kamarády a s napětím a příjemným očekáváním jsme se pustili do společného testování :) Prvotní nastavení zvládl partner poměrně lehce, i s napojením na tv obrazovku. Výběr her nás upřímně moc neoslovil, u některých byla dost na místě dobrá znalost angličtiny, kterou, bohužel, příliš nedisponujeme. Všechny nás nejvíce zaujala hra, kdy jsme na tempo hudby virtuál. světelnými meči rozsekávali kostky anebo horolezení, kde mě zaujala grafika a super pocit, že je pode mnou hlubina. Všichni jsme ocenili jedinečnou možnost VR vyzkoušet a děkujeme za tuto příležitost.
klad grafika
klad virtuální svět
klad možnost vyzkoušet něco nového
klad zábava s fajn hudbou
klad trénování koordinace, postřehu a pohybu
klad poměrně nízká výdrž baterie (cca 1,5 hod)
klad obraz v brýlích se měl tendenci točit
klad trochu náročné na oči a jejich únavu
příloha
avatar
Jiřina
Super, skvělá zábava pro celou rodinu. Všichni jsme se bavili, vyřadili. Doporučujeme všem, kteří mají rádi zábavu, každý si vybere. Vyzkoušeli jsme všechny hry co byli a každý si přišel na své. Minus akorát za brýle, které vydrží pouze 2 hodiny a pak se dlouho nabíjí.
klad Hry
klad Zábava
klad Dlouhé nabíjení brýlí
klad Vydrží málo nabité
příloha
avatar
Milena
VRproTebe se dá shrnout jedním slovem a to PARÁDA. Ovládání VRka je velice intuitivní, během chvíle se jej naučil ovládat i náš pětiletý syn. Děti nejvíce bavila hra Job Simulator. Dcerka byla v kuchyni jak pejsek s kočičkou, když vařili dort a syn si užíval práci automechanika. Manžel střílel po obýváku naštvané ptáky a ping-pongový míček. Mě nejvíce zaujal Beat Saber. Mít tuhle srandu doma delší dobu, mám za týden pár kil dole. Další super hra je porcovaní létajícího ovoce. Řekla bych, že nahradí i boxovací pytel, když vás někdo naštve. A pokud hledáte relax na večer, určitě vás zaujme Tilt Brush, ve kterém můžete popustit uzdu své fantazii a nakreslit si vlastní svět třeba pod noční oblohou. Na své si přijdou i milovníci sříleček, adrenalinového lezení po skalách nebo si můžete zkusit jednu zajímavou únikovku. Jediné mínus vidím ve výdrži baterie, když se chce vystřídat celá rodina. Velké plus zážitku je určitě to, že i za špatného počasí můžete trávit čas záživným druhem pohybu.
klad možnost hraní kdekoliv
klad nejsou nutné žadné kabely či další zařízení ke sledování pohybu
klad intuitivní ovládání
klad ostrý obraz
klad poměrně svižná odezva systému
klad výdrž baterie u brýlí
klad po delším hraní u některých členů rodiny bolest hlavy v místě popruhů
příloha příloha

Přílohy

C0068.MP4
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel