Jak dopadlo testování zastřihovače na tvář a tělo BRAUN Series X XT5200? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotili
5
17x
4
9x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 12. 10. 2021
do 31. 10. 2021

Braun Series XT5200

Braun Series XT5200 je pánský zastřihovač a elektrický strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení v jednom. Inovativní hlava s technologií 4D-Blade má 2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Nástavec SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s ostřím – oholí pohodlně dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce.

Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Oboustranný nástavec umožňuje zastřihování směrem nahoru i dolů, takže strojek pracuje snadno a rychle. Braun Series XT5200 je 100% vodotěsný a umožňuje úpravu, jak chcete a kde chcete – s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše.   

Zastřihujte rychle a stejnoměrně

Zastřihovat můžete směrem nahoru i dolů díky praktickému oboustrannému nástavci. Tento jednoduchý pohyb vám umožní rychlé zastřižení tak, jak vám nejvíce vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale precizně

Hlava s technologií 4D-Blade a protiskluzová pogumovaná rukojeť vám umožní precizní úpravu. Tvarování bude přesné a kontrolované – získáte jistotu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Snadno, rychle a pohodlně každým tahem

Pohodlné a bezpečné holení si můžete užít bez ohledu na úroveň svých dovedností. A to díky plně aktivované hlavě s technologií 4D-Blade, která obsahuje čtyři výkonné holicí prvky – vyvinou 450 pohybů za sekundu.   

Pohodlná úprava těla 

Použijte nástavec SkinGuard a upravujte si citlivé partie, jako jsou třísla, hrudník a podpaží, bezpečně. Nástavec ochrání vaši pokožku a holení tak bude šetrné. Vaše pokožka bude působit hladším dojmem.   

Kontrola v problematických partiích    

S výkyvnou hlavicí Flex, která se přizpůsobí konturám vaší tváře, dosáhnete rychlých a přesných výsledků – oceníte zejména v problematických partiích. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, zpět i dopředu.

6měsíční odolnost

Odolná hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela déle. Je vyrobena ze 100% nerezové oceli a vydrží holit až 6 měsíců* v kuse.

Zcela voděodolný

Váš strojek Series X lze použít s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Snadno se čistí pod tekoucí vodou, takže bude vyhovovat vašim hygienickým standardům.

Volba preferované délky

Požadovanou délku snadno zvolíte pomocí nasazovacích nástavců dostupných v délce 1, 2, 3 a 5 mm na obličej a 0 mm (SkinGuard) a 3 mm na tělo.


*při holení celého obličeje dvakrát týdně, individuální výsledky se mohou lišit

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
29
avatar
Miroslav
Zastřihovač s krátsným designem je kompaktní a účelný. Díky tenkému a lehkému provedení strojku se s ním velmi dobře manipuluje. Vzhledem k tomu, že jsme zvyklý zastřihovač vousů používat ve sprše je pro mě voděodolnost nutností. I tento požadavek strojek skvěle splnil. Disponuje několika typy planžet, které umožní regulovat délku střihu. Ocenili bych větší pohyblivost holící hlavice, ale I tato byla uspokojivá a mohu zastřihovač doporučit
klad design
klad držení strojku
klad jednoduchost ovládní
klad kvalita střihu
klad zatím žádná negativní zkušenost
avatar
Radek
Za mne jeden z nejlepších zastřihovačů, který mi sedl. Měl jsem letité zkušenosti s konkurenční značkou, kdy jsem pro takovou úpravu vousů, kterou jsem chtěl, tak jsem používal oba. Teď mi stačí jeden. Co byl ze začátku trošku nezvyk, když je člověk zvyklý holit/zastřihovat jedním směrem a zde pro oholení to je pohyb nahoru/dolů. Pozitivně hodnotím nástavec o velikosti 2mm, nebývá mnohdy tato velikost k sehnání. Nástavce na tělo, také super a holení úplně fajn. Strojek je lehký, hezky padne do ruky. Nabíjení rychlé a vydrž baterie dlouhá - zatím jsem nabíjel jednou.
klad Lehký
klad zatím nic
avatar
amr
Braun Series X XT5200 zastřihávač mě velmi mile překvapil a musím říci že je to nejlepší zasřihávač co mám. Ideální jsou nástavce, které můžete střídat podle potřeby. Praktické cestovní balení. Super také je, že není na baterky ale na klasickou nabíječku. Velkou výhodou je voděodolnost.
klad nastavce
klad cestovní balení
klad nabíječka
klad cena
klad design
klad baterie-výdrž
klad voděodolný
klad nic negativního jsem nenašla
avatar
Josef
Strojek skvěle sedí v ruce a snadno se s ním manipuluje všemi směry. V balení je mnoho nástavců, takže si každý vybere, co právě chce. Nabíjení klasickou nabíječkou mi oproti bateriím vyhovuje. Má šikovné cestovní pouzdro. Strniště skvěle zastřihuje a snadno se s ním vousy tvarují. Za mě ideální pomocník na ranní úpravu před cestou do práce.
klad design
klad nástavce
klad cestovní vak
klad nabíječka
avatar
Tomáš
Zastřihovač BRAUN Series X XT5200 je pro mě výborný produkt. Holím se tak jednou měsíčně a mam hustý plnovous. Zastřihovačem jde všechno jak po másle, můžu si s vousy lépe vyhrát a zaměřit se na detail. Za mě doporučuji všem kdo přemýšlí jaký zastřihovač zvolit.
klad Cena
klad Výdrž baterie
klad voděodolný
klad dobře se drží
klad velikost strojku
klad ostrost břitů
klad zahřívání hlavice při delším používání
avatar
Daniel
Zastřihovač Braun všeobecně hodnotím spíš pozitivně. Výdrž baterie je skvělý a možnost holit ve sprše, při tekoucí vodě, je velká výhoda. Má hodně násad pro různé délky, tudíž v tomto směru vyhoví prakticky každému. Strojek však nedokáže dokonale oholit tělo v místech, kde jsou záhyby.
klad Bez násad holí do hladka
klad Dlouhá výdrž baterie
klad Používání pod vodou
klad Údržba
klad V záhybech to jde těžko
příloha příloha
avatar
Petr
Na strojku je hned po vybalení znát, že se jedná o kvalitu. Má bytelné zpracování, dobře se drží díky pogumovanému tělu a nástavce jsou tvrdého plastu. Nabíjení probíhá pomocí adaptéru s kabelem. Zde bych raději uvítal USB nabíječku na USB a kabel s USB-C koncovkou. V balení se nachází ještě saténový pytlík. Co mi v balení chybí a ze zkušenosti bývá součástí holících strojků je lahvička s olejem a štěteček na čištění strojku. Na holení obličeje jsem využil nástavec velikosti 5 a jsem spokojen. Strojek netahá, nezanáší se a po doholení stačí štětečkem trochu vyčistit a je hotovo. Na podpaží jsem využil nástavec na tělo velikosti 0 a též bez problému. Pokožka ani není podrážděná.
klad Kvalitní zpracování
klad Nástavce na obličej i tělo
klad Bez ztráty výkonu v průběhu holení
klad Při holení nijak netahá
klad Po holení není kůže podrážděná
klad Nabíječka je proprietární
klad Hodilo by se pevné pouzdro
klad Neobsahuje olejíček
klad Neobsahuje štěteček
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Josef
Zastřihovač BRAUN Series X XT5200 mně překvapil velikostí , výkonem a výdrží bateriíí. Hlavice je hladká a oholí bez podráždění. Díky oboustrannému systému holení je vše rychlejší. Výhoda je holení na sucho i mokro a krásně výklopná hlavice. Velký počet nástavců, tak si vybere každý podle svého.
klad design
klad vodotěsnos
klad velikost
klad nástavce
klad lepší cestovní obal než dodávaný pytlík.
příloha
avatar
Matěj
Toto je můj první zastřihovač vousů a musím říct, že jsem dokonale spokojen. Protože mám velmi citlivou pokožku, mojí největší obavou bylo, že se mi po holení bude dělat vyrážka z podráždění. Po několikerém použití se mi ale žádná neudělala, takže tento strojek můžu doporučit i těm s citlivou pokožku. Strojek skvěle padne do ruky a zpracování působí neskutečně solidně. Strojek přišel přednabitý a zatím jsem ho nemusel nabíjet
klad Celkové zpracování
klad Kovový břit
příloha
avatar
Josef
Se zastřihovačem jsem velmi spokojený. Je velmi malý a lehký, takže je ideální na cesty. Díky velkému množství nástavců zastřihnete vousy na vaši požadovanou délku. Zastřihování na požadovanou délku je velmi rychlé, protože zkracuje v obou směrech. Hůře se mi ale tvaruje třeba linka u krku, ale asi záleží na druhu vousů. Nástavce na tělo také perfektní, jde to hezky do hladka.
klad zastřihování v obou směrech
klad rychlost
klad velikost a lehkost
klad střih linie vousů
příloha
avatar
Michal
Zastřihovač jsem obdržel v super balení, kde jsem našel cestovní kapsu, jednotlivé násady a holící strojek s nabíječkou. První použití strojku bylo velmi intuitivní a práce s nástavci je velmi jednoduchá. Jednotlivé nástavce jsou i popsané, takže je jasné, na co se používají. Holení obličeje bylo přesné, snadné a s celkovým výsledkem jsem byl spokojený nejen já, ale hlavně moje lepší polovička, což je ještě důležitější. Strojek je super na cesty.
klad cestovní
klad jednoduchý
klad rychlý
klad hodně násad - komplexní
příloha příloha příloha
avatar
Jan
Zastřihovač BRAUN Series X XT5200. Nikdy jsem zastřihovače nepoužíval, ale teď po otestování začnu :). Je maličký, příjemný do ruky. Zkoušel jsem si zastřihnout s nástavcem bradku, a bez nástavce zbytek tváře. Bradka s nástavcem úplně v pohodě, na jeden, max dva tahy. Zbytek tváře bez nástavce, ač to není přímo určené na hladké holení, je to přeci jen zastřihovač, ale na 3-4 tahy to mašinka zvládla taky, je kvalitní. Nástavce se nechají snadno nandávat i sundávat. Čtyři černé jsou na vousy, liší se jen výškou, zbylé dva šedé jsou na tělo, ty já tedy nejspíš nepoužiji :). Nástavce by se mohly z krabičky snadněji vydávat, jsou tam dost natěsno. U nástavců je ještě krytka na střihací hlavici. Nabíječka, návod, pouzdro součástí. Jediné co není a trochu mi zde chybí, je štěteček na očistu. Design hezký, tmavý, mužský.
klad Velikost
klad Výběr nástavců
klad Voděodolnost
příloha
avatar
Dušan
Dostal se mi do ruky zastřihovač na tvář a tělo, překvapilo mě lehkosti a vydrží baterie, také oceňuji skladnost a jednoduchost výměny nástavců a snadnost holení. Nejsem typ co se denně holí, ale s Braunem bych si to dovedl představit a také co druhý den úprava vousů je s ním pohodová a při jeho rozměrech je ideální na cesty čímž ho doporučuji.
klad Lehkost
klad Rozměry
klad Kompatibilní
příloha příloha příloha
avatar
Josef
Super funkčnost jak na sucho tak i na mokro s gelem nebo pěnou. Komplet vodotěsný a proto používám ve sprše. Díky nástavcům dostačující úprava výšky střihu. Dobře padnoucí do ruky. Holení oběma směry tahem rukou díky dvěma břitům. Kompaktní rozměry jak na funkčnost tak na uskladnění a přepravu třeba na dovolenou…
klad Použití ve sprše
klad Výška střihu
klad Padne do ruky
příloha
avatar
Martin
Tento zastřihovač BRAUN Series X XT5200 na tvář má velice pěkné a kvalitní provedení. Příjemně se drží v ruce, ani při mokrého holení neklouže. Snadné, bezpečné holení a zastřihování bez podráždění. V balení je k dispozici několik nástavců pro snadné holení a zastřižení. Ovládání pouze jedním tlačítkem, prostě zapneš a holíš. Jednoduché mytí, strojek je voděodolný.
klad výdrž baterie
klad vybavení
klad zatím jsem na nic nepřišel
avatar
Aleš
Je naprosto dokonalý, holím se bez nástavců a tenhle strojek mi fakt vyhovuje, vyzkoušela ho celá rodina, i ženy, byl u nás i známý a říkal že i cena je přívětivá, že si jej také pořídí, sestra ho koupila manželovi k Vánocům, holí si hlavu a když jej vyzkoušel byl neobvykle překvapen jak to s tímto strojkem má rychle hotové , je super, děkuji
klad Hladké oholení
příloha
avatar
Michal
Už při rozbalování působí zastřihovač velmi elegantně. Obzvlášť oceňuji použití minima plastů v krabici. Jeho vzhled jsem si velmi oblíbil, ale je i praktický. Matná černá guma se opravdu dobře drží a strojek nevyklouzává ani když mám mokré ruce. Zajímavé je řešení pro pokládání strojku, aby držel a nekutálel se. Zezadu na strojku dvě malé „tečky“, které efektivně brání rotaci na stole, ale tato pozice není moc stabilní, takže stojek snadno shodíte. Také je trochu složitější do ní strojek rychle položit. Velké plus je odolnost strojku. Za mě hlavně vůči nárazům a pádům, ale neměl jsem ani žádné problémy ani když se namočil. Samozřejmou výhodou jsou výměnné násady na různě dlouhé zastřihování těla a obličeje (na tělo jsou šedivé). Na každé násadě jsou jasně vyrytá čísla, tudíž rychle poznáte danou velikost. Nasazování a sundávání je prosté, konstrukce s přehledem snesla i lehce hrubší sílu. Výdrž baterie je enormní, za celou dobu testování jsem nemusel nabíjet (1 měsíc, denní použití)
klad Bytelnost
klad Design
klad Dobře se drží
klad Neklouže
klad Nechytá otisky
klad Skvělé provedení balení
klad Rychlé holení na přesnou délko (podle násad)
klad Položený na stole moc dobře nedrží
klad Sundání krytky čepele není moc intuitivní
příloha příloha příloha příloha
avatar
Michal
Zastřihovač BRAUN Series X XT5200 se velice snadno ovládá, zvládne to úplně každý, vřele doporučuji i nezkušeným uživatelům. Pro úpravu vousů a chlupů máte k dispozici dobrou zásobu nástavců. Baterie bez problému vydrží, takže nemusíte dělat pauzu při holení.
klad Vybavení
klad Výdrž baterie
klad Ovládání
klad K dispozici pouze látkové pouzdro
příloha
avatar
Radim
Jako zastřihovač na tělo velká spokojenost, hlavně ve slabinách to vzal rychle, dobře a do hladka. Co se týká holení na tváři tam to bylo slabší. Bez nástavce abych srovnal kontury delších vousů dost špatný a hlavně to občas tahalo vousy. Hlavice se tváří, že Vám její kraj sestřihne délku a prostředek to vezme do hladka, ale tak to není. Měkké chlupy na těle bere na jedničku, ale na tvrdší a husté vousy je slabší.
klad Dobrá protiskluzová rukojeť
klad Dost nástavců
klad Lehký do ruky
klad Slabší výkon
klad K velikosti divně umístěné on/off tlačítko
klad Chybí indikátor vybití
avatar
Lukáš
Holící strojek je dobře a kvalitně zpracován a dobře se drží. Delší vousy se holí hůře, ale stále to jde. Pokud jsou středně dlouhé, pak jde holení jedna báseň a to i s nástavci. Při pravidelné údržbě vousů je holení rychlé, kvalitní a dobře vypadá. S nástavci se pracuje dobře, drží a netahají jako u jiných strojků. Nástavec na intimní holení by mohl být lepší a lépe zpracovaný aby nedošlo k lehkým oděrkám a lehkém skripnuti. Jinak nemám co strojku vytknout. Zastrihnuti kotle je super a přesné. Všem velice doporučuji.
klad Dobré holení
klad Manipulace
klad Vydrž baterie
klad Přesné zastřihnutí
klad Rychlost
klad Zpracování
klad Kvalita
klad Horší manipulace na intimních místech
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel