Vybraní testeři právě testují zastřihovač na tvář a tělo BRAUN Series X XT5200

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
33
konec testování
31. 10. 2021

Braun Series XT5200

Braun Series XT5200 je pánský zastřihovač a elektrický strojek na holení i úpravu tělesného ochlupení v jednom. Inovativní hlava s technologií 4D-Blade má 2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Nástavec SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s ostřím – oholí pohodlně dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce.

Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Oboustranný nástavec umožňuje zastřihování směrem nahoru i dolů, takže strojek pracuje snadno a rychle. Braun Series XT5200 je 100% vodotěsný a umožňuje úpravu, jak chcete a kde chcete – s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše.   

Zastřihujte rychle a stejnoměrně

Zastřihovat můžete směrem nahoru i dolů díky praktickému oboustrannému nástavci. Tento jednoduchý pohyb vám umožní rychlé zastřižení tak, jak vám nejvíce vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale precizně

Hlava s technologií 4D-Blade a protiskluzová pogumovaná rukojeť vám umožní precizní úpravu. Tvarování bude přesné a kontrolované – získáte jistotu bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Snadno, rychle a pohodlně každým tahem

Pohodlné a bezpečné holení si můžete užít bez ohledu na úroveň svých dovedností. A to díky plně aktivované hlavě s technologií 4D-Blade, která obsahuje čtyři výkonné holicí prvky – vyvinou 450 pohybů za sekundu.   

Pohodlná úprava těla 

Použijte nástavec SkinGuard a upravujte si citlivé partie, jako jsou třísla, hrudník a podpaží, bezpečně. Nástavec ochrání vaši pokožku a holení tak bude šetrné. Vaše pokožka bude působit hladším dojmem.   

Kontrola v problematických partiích    

S výkyvnou hlavicí Flex, která se přizpůsobí konturám vaší tváře, dosáhnete rychlých a přesných výsledků – oceníte zejména v problematických partiích. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, zpět i dopředu.

6měsíční odolnost

Odolná hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela déle. Je vyrobena ze 100% nerezové oceli a vydrží holit až 6 měsíců* v kuse.

Zcela voděodolný

Váš strojek Series X lze použít s pěnou či gelem, nad umyvadlem nebo ve sprše. Snadno se čistí pod tekoucí vodou, takže bude vyhovovat vašim hygienickým standardům.

Volba preferované délky

Požadovanou délku snadno zvolíte pomocí nasazovacích nástavců dostupných v délce 1, 2, 3 a 5 mm na obličej a 0 mm (SkinGuard) a 3 mm na tělo.


*při holení celého obličeje dvakrát týdně, individuální výsledky se mohou lišit

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Michal Š.
avatar
Josef Č.
avatar
amr e.
avatar
Josef Š.
avatar
Marcel M.
avatar
Dušan K.
avatar
Lukáš B.
avatar
Petr B.
avatar
Matěj M.
avatar
Josef P.
zobrazit všechny přihlášené