Jak chutnalo našim testerům Filé NOWACO?  Podívejte se na recenze a fotky jejich pokrmů 

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotili
5
15x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 24. 3. 2021
do 30. 4. 2021

MSC Filé NOWACO   

Nová řada Filé z Aljašky je dalším potvrzením správného směru rostoucí kvality značkových výrobků NOWACO je vyrobeno pouze z čistých rybích filet. Najdete v něm tedy pouze 100 % masa a nic víc.

Díky tomu, že ryba je od výlovu do dvou hodin zpracována a na moři šokově zamrazena, je maso stále plné chuti a stejně šťavnaté, jako u čerstvé ryby.

Nejmodernější technika zpracování zaručuje v 95 % nepřítomnost kostí.

Jedině filé NOWACO přináší na trh filé, které je z Mořské štiky, jejíž maso je šťavnatější než u Aljašské tresky. 

Vyhledávaný produkt kvality si nyní můžete dopřát i Vy. Přejeme dobrou chuť

Filé Nowaco

    


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
19
avatar
slaja
Filé NOWACO 400 g jsme využili na nedělní oběd pro 4. členou rodinu. Kousky se zdály po upečení menší, přesto porce byly dostačující. Chuť byla akorát, nebylo filé ani příliš cítit rybinou. mohu doporučit všem uživatelům do běžné kuchyně. dávám palec nahoru
klad kostky
klad vše ok
avatar
Nela
Filé Nowaco je chutné, rozpadá se na talíři, což mám velmi ráda a nebosahuje příliš vody. Doporučila bych tento produkt – Filé Nowaco ostatním. Značka Nowaco většinou je v oblasti těchto produktů neoslovila, ale tento výrobek – Filé Nowaco mě oslovil.
klad chuť
klad voda
avatar
Hana
Příjemná konzistence, jemné maso, není rozdrcené - super. Část jsem využila na salát, část jsem upekla, abych vyzkoušela více vlastností. V obou pokrmech obstál produkt na jedničku. Chutnal dospělým i dětem. I zmrazené porce masa se dobře oddělovaly od sebe.
klad Struktura
klad chuť
klad snadnost manipulace
klad už teď bych potřebovala větší balení
příloha
avatar
Petr
Dobrý den přeji Klusáček Velice rád jsem otestoval produkt filé Nowaco.Velika spokojenost maso jemné,minimum vody v produktu.Jemna příjemná chuť i vůně.Hlavne velmi zdravé . Celá rodina milujeme ryby.Mohu vřele doporučit a rád si zase zakoupíme.Dekuji za důvěru testování
klad Spokojenost
klad Kvalitni chuť
klad Rozumna cena
klad Mohu doporučit
klad Nowaco stoprocentně kvalitní produkty
klad Za mě nebylo nic záporného
příloha
avatar
Petr
Dobrý den přeji Klusáček. Chtěl bych se s vámi podělit o testování produktu filé Nowaco. Stoprocentní kvalita.Nizka kvalita vody v masu.Jemna chuť ,maso příjemně voní . Produktu přijatelná cena ryby milujeme celá rodina z důvodu že rybí maso je nejzdravější.Dekuji že jsem se mohl zúčastnit testování.Dekuji a naschledanou Klusáček
klad Spokojenost
klad Kvalita
klad Přízniva cena
klad Velmi chutné
klad Mohu doporučit
klad Za mě nebylo nic záporného
příloha
avatar
Petra
Filé jsem připravila v troubě úplně bez tuku jen s kořením a trochu citronu. Filé jsem nechala chvilku roztát, osušila ho a šoupla do trouby. Filé během pečení vůbec neztratilo svůj tvar ani příliš vody. Z filé je příjemně cítit rybí chuť a moc nám tak chutnalo. Ani v jednom kousku jsme nenašli jedinou kostičku. Moc jsme si pochutnali a za naši rodinu dávám 100 % doporučení! :-)
klad Chuť
klad Bez kostí
klad Minimum vody
klad Složení
klad nic
příloha
avatar
Kateřina
Filé jsem připravovala v troubě s medvědím česnekem Vodu při pečení to nepustilo. Což je známka dobrého zamrazeni, a neplatim za vodu. Masíčko je křehké a nádherně se oddělují kusy masa. Využívám k rychlé veceri, protože stačí opravdu málo času k priprave. Využívám i na smažení a pomazánky. Po zkušenostech od konkurence jsem opravdu mile překvapena. Už jedině Nowaco:-)
klad Stavnate masicko
klad Rychla priprava
klad Zdrave jídlo, všichni u nás miluji
klad Neplatim za vodu
klad Rozmanitost přípravy
klad Nic
příloha
avatar
Marie
Filé Nowaco mne velmi příjemně překvapilo jemnou chutí , porce se velmi dobře oddělují, vystačí pro 2 osbyco se týká množství vody, která se vypaří po pečení, tak je malá. V porci jsou kosti ryby, ideálně se hodí a doporučuji pro lehký oběd nebo večeři
klad chut
klad vzhled
klad n
příloha
avatar
Zuzana
Filé NOWACO 400 g – 4 porce je ideální velikost nejen rodinu na zdravý oběd či večeři, nebo malého strávníka. Obsahuje 100 % podílu masa bez přidané vody jako některé podobné produkty a je bez chemických přísad. Velkou výhodu ve skvělé chuti čerstvé ryby bez kůže je to, že této produkt (Mořská štika kanadská) byl hluboce zmražen krátce po vylovení na moři ve vodách Tichého oceánu. Využitelnost této ryby pro přípravu pokrmu je 100 %. Tento produkt doporučuji všem, protože kupujete 100 % masa bez vody.
klad chuť
klad 100 % masa
klad bez vody
klad hluboce zmražené
klad bez kůže
klad zdravé jídlo
klad nic
příloha
avatar
Marie
Filé bylo velmi dobré, narazila jsem jen na jednu malou kostičku. Při rozmrazování vyteklo jen velmi málo vody. Pochutnaly jsme si s dcerou, pro sebe jsem udělala porci na kari koření a pro dceru jen na kmíně. S bramborami jsme tak měly zdravý a rychlý oběd.
klad Obal
klad Množství vody
klad Chut
klad Rychlý oběd
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Výborná chuť, minimální ztráta vody po rozmrazení. Chutove stika velice prekvapila. Je výborná, štavnatá. Dcerka si jé oblíbila a jinou zatím nechce. Po tepelné uprave krasne velké kousky. Jen v jednom kousku asi 2 malinké kosticky. Slabounké, ale to je u kazdé ryby. Za nás mohu stiku jen a jen Doporucit. U stiky 100% zustaneme a pridáme i dalsí od Nowaco
klad minimální ztráta vody
klad výborná po chutové stránce
klad nic
příloha
avatar
Hana
Chtěla jsem maximálně využít zdravotního potenciálu ryby, proto jsem si ho připravila v troubě jen s minimem tuku, spolu se zeleninou a bramborem. Podle návodu jsem zmrzlé filé nechala roztát, osušila ho, což nebyl tak velký problém, protože té vody v něm opravdu moc nebylo. Proto se ani přípravou porce nijak nezmenšily. Chuť byla opravdu rybí, což mne vyhovuje, mám pak pocit, že jím opravdu zdravě. Ve 4 porcích jsem našla jen dvě malé kostičky, jinak opravdu jen rybí maso. Dříve jsem si kupovala filé dost často, v poslední době už méně - z toho důvodu, že kostky po rozpuštění plavaly ve vodě, na pánvi se scukly. Toto 100% filé bez zbytečné vody a chemie mi umožní se k pravidelné konzumaci rybího masa i v této podobě vrátit.
klad akorát šťavnaté
klad čistá rybí chuť
klad zdravé
klad opravdu minimum kostí
klad bez zbytečné vody - 100 % masa
klad šikovné balení - vyhovuje velikostí
klad nic
příloha
avatar
Lucie
Krásné zdravé kusy ryby nepustili pri pečení v troube témeř žádnou vodu. Prakticky porcované 4 kusy v balení Filé NOWACO 400 g . Chuťově jako ryba čerstvá. Ideální i pro děti jelikož je Bez kostí!!! Nemam co vytknout! Balení vystačí ca. pro dve osoby.
klad Chut
klad Zadna voda
klad Prakticke balení
klad Bez přídavku látek
klad Hůř se odděluje od sebe
příloha
avatar
David
Filé od firmy NOWACO bylo opravdu velice chutné. Po rozmražení v obale zůstalo opravdu minimum vody, což se potvrdilo i po jeho upečení, kdy se maso téměř nezmenšilo. Filé je výborně využitelné v teplé kuchyni a svým tvarem je naprosto ideální na zapékání. Chuťově se jednalo o velmi dobrou bílou rybu, kterou bych si rád dal znovu.
klad Velikost balení ideální pro rodinu
klad Malý obsah vody
klad Tvar vhodný na zapékaní
klad Vše bylo v pořádku
příloha
avatar
Irena
Filé NOWACO je chuťově vynikající. Po rozmrazení i tepelné úpravě pustilo minimum vody. Filé je krásně voňavé a má jemnou chuť. Oceňuji, že filé neobsahuje kosti, takže je vhodné i pro děti, kterým také moc chutná. Je vhodné jak na pečení v troubě, tak i na smažení.
klad Chuť
klad Vůně
klad Minimum vody
klad Bez kostí
klad Nic jsem neshledala
příloha příloha příloha
avatar
Jitka
Maso bylo výborné, všem členům, zvláště dětem moc chutnalo. Děti jsou v tomto směru velkými kritiky, ale v tomto případě to byla chvála. Maso mělo velmi malé množství vody a proto po tepelné úpravě téměř nezměnilo velikost. Určitě i nadále budeme kupovat filé NOWACO
klad Malé množství vody
klad Chuť
klad Balení
klad Kousky se nalepí na sebe
příloha
avatar
Nina
Jedno balení Filé Nowaco obsahuje 4 kousky. Filé lze zpracovat navícero způsobů. Já jsem ho připravila v troubě v páře. Představivosti se meze nekladou. Filé má moc dobrou chuť. Vůbec není vodové, jako to u filé většinou bývá. Má dobrou rybí chuť. Ve dvou kouskách jsem našla jen dvě malé kůstky. Je to ale stále ryba, takže člověk musí dávat na kosti pozor.
klad rybí chuť
klad skoro žádné kosti
klad málo vody
klad velikost balení
klad žádné
příloha
avatar
Lenka
Filé Nowaco bylo velmi dobré. Měli jsme ho obalované, pokapané citronem. Minimální množství vody po rozmražení. Hlavně hmota masa byla vysoká a bylo to znát na následné výborné chuti. Velmi jsme si pochutnali.Určitě doporučuji, budeme kupovat i nadále.
klad výška masa
klad chuť
klad málo vody
klad výborné maso
klad nic
příloha
avatar
Eva
Po rozmrazení filé zbylo na talíři minimum vody, zvolila jsem vaření, po uvaření byla ztráta hmotnosti velmi malá. Maso světlé, kvalitní, chutné, velké kousky. Z tak kvalitní suroviny se dá vykouzlit mnoho výborných pokrmů. Já jsem zvolila pomazánku s celerem a majonézou, podávanou na vařené baby mrkvi s toustíky ??
klad Atraktivní obal
klad Kvalitní obsah
klad Přiměřené porce
klad Pěkný tvar porcí
klad snad jen rybí zápach při vaření, ale to je samozřejmé ?
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel