Vybrané testerky otestovaly vaginální čípky GYNELLA Flora pro podporu stimulace přirozené vaginální imunitní obranyschopnosti

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
8x
4
3
1x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 19. 6. 2022
do 31. 7. 2022

GYNELA Flora vaginální čípky

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri:

  • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.
  • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Vhodný pro ženy:

  • s opakujícími a chronickými infekcemi,
  • s hormonálními výkyvy,
  • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru,
  • s vaginálním dyskomfortem.

Výhody GYNELLA® Flora:

  • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).
  • Žádná rezistence na antibiotika.

Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Martina
Čípky jsou skvělé, používala jsem při začínající kvasinkové infekci , teď v létě na ně dost trpím, pokud se použijí co nejdříve při prvotních obtížích,opravdu zaberou, doporučuji před použitím chvíli vložit do lednice, mají poté tužší konzistenci a lépe se zavádějí. Dokonce mě mile překvapilo, že nešpiní příliš spodní prádlo a stačí použít pouze slipovou vložku. Doporučuji použít přes noc,ale ani použití přes den není na obtíž.
klad Snadná manipulace
klad lehké zavádění
klad Pocit úlevy během pár minut
klad Žádne nepříjemné vytékání rozpuštěného čípku.
klad Na produktu jsem neshledala žádné negativum
avatar
Marina
S gynellou mám jedině dobré zkušenosti. Snadné zavádění čípků - nejlépe se zavádí vsedě. Pomáhá poměrně rychle a trpím na časté vaginální obtíže a tyhle cipky vždy zaručeně pomohou klidně do dvou dnů. Jediná nevýhoda snad je fakt, ze poměrně vytékají; takže je lepší vzít si k nim vlozku.
klad Snadné zavádění
klad Nesmrdi
klad Pomáhají
klad Tendence vytekat
avatar
Kami
Tento přípravek jsem použila v období kdy jsem užívala antibiotika a měla jsem problém s narušeným vaginálním prostředím a také pálením sliznice. Po několika aplikacích jsem pozorovala značné zlepšení. Dále mohu vyzdvyhnout velmi snadnou aplikaci těchto čípků. Za mě mohu pouze doporučit.
klad Snadné dávkování
klad Praktické balení
klad Spolehlivé
klad Rychlý nástup účinku
klad žádné
klad Návod není češtině ani popisky na obale.
příloha
avatar
Šárka
Gynella Flóra obsahuje drobnější čípky, bez parfému. Snadno se zavádějí, drží si svou konzistenci, neroztékají se a nešpiní. Použila jsem je po nemoci, kdy jsem měla obavu z následků po antibioticích. Žádné obtíže jsem díky čípkům nepocítila. Jsem v pořádku a určitě bych po nich sáhla znovu.
klad Konzistence, bezparfémovost, účinnost.
příloha
avatar
Jana
Dlouhodobě se potýkám s vaginálním dyskomfortem, trápí mne opakované záněty, výtoky, svědění. Dle návodu jsem užívala 1 tobolku navečer po dobu 10 dní. Aplikace byla snadná, dobře se tobolky zaváděly. Bohužel, potíže mi nijak neustoupily. Výtok mám dál.
klad Snadnost zavádění
klad Nemusí být v ledničce
klad Problémy nezmizely
avatar
Veronika
Po opakovaných zánětech jsem vyzkoušela přípravek Gynella Flora. Překvapilo mě že po několika dnech používán čípků začaly problémy ustupovat. S přípravkem jsem velmi spokojená. Teď jej mám stále doma a kdykoliv jdeme na bazén tak vždy použiji čípek a jsem bez problémů.
klad Snadné zavádění
klad Nepálí
klad Jemotivně baleno
klad Cheslo by to větší balení
avatar
Lenka
Vaginální čípky Gynella flora jsem používala pro vracející se pocit dyskomfortu v intimních partiích způsobený užíváním léků ( imunosupresiva a následně antibiotika ). Svou konzistencí i tvarem jsou vhodné na zavádění, nevím o nich. Již během léčby jsem pociťovala snížení nepříjemných příznaků jako je svědění, výtok a pálení. Po ukončení desetidenní léčby tyto projevy vymizely a účinek stále trvá! Jelikož moje imunosupresivní léčba je dlouhodobá záležitost, jsem rozhodnuta při případném navrácení byť jen mírných potíží tyto čípky opět použít tak, jak je doporučováno v případě chronických problémů, protože jsou opravdu účinné a pomáhají přirozené obnově vaginální flóry.
klad Účinnost
klad Snadné použití bez zabarvení prádla
klad Přirozená obnova mikroflóry
avatar
Jana
Produkt Gynella Flora jsem užila z důvodu občasného svědění, mírného výtoku a celkově vaginálního diskomfortu. Po deseti dnech užívání potíže ustoupily a v současné době jsem bez problémů. Čípky je vhodné užívat na noc, aby nevypadly a v pochvě se dobře rozpustily. Balení mi vyhovuje a vyjmutí čípku z obalu je snadné, nikterak se nerozpouští, přestože jsem je uchovávala při pokojové teplotě. Nyní po využívání celého balení mohu říci, že čípky svůj účel splnily, jsem bez potíží a celkově mám pocit čistoty a komfortu.
klad účinnost na mé potíže
klad aplikace
klad balení
klad vyšší cena
avatar
Natálie
Čípky Gymella Flora se dobře aplikovaly. Snadno se daly rozbalit, což u jiných čípků není automatické. Nijak mi neobarvily spodní prádlo a nenesou žádnou vůni, to hodně oceňuji. Jinak musím zaklepat, infekce se má na pozoru a zatím jsem bez potíží. Funguje to, konečně!
klad snadnost aplikace
klad rozpustnost
klad barevné složení - nebarvící
klad bez vůně
klad snadno se rozbalující
klad uvítala bych větší balení
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel