Testerky zapojují do testování své chuťové pohárky a testují Hanácké zelňáky od Knedlíky Láznička

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotili
5
9x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 1. 2021
do 14. 2. 2021

Hanácké zelňáky

Hanácké zelňáky se staly velmi oblíbenou přílohou. Recept vymyslel pan Kosiner, spoluautor Velké knedlíkové kuchařky. Jde o noky z bramborového těsta, do kterých je v poměru 1:1 přidané kysané zelí. Výběrně se hodí k masům, ke kterým se servíruje zelí, jako například kachně, huse, vepřové pečeni apod. Vegetariánům postačí, pokud si posypou knedlíky osmaženou cibulkou.

Velká knedlíková kuchařka

Velká knedlíková kuchařka je první svého duhu v tomto rozsahu a na českém trhu se objevila v říjnu 2020. Najdete v ní 144 receptů na české i zahraniční knedlíkové speciality, tradiční i ve stylu zdravé výživy.Více informací najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Eva
Hanácké zelňáky nám moc chutnaly,hodí se k nim uzené nebo v dietní verzi pečená šunka,zelí je cítít,tak je hlavně pro osoby,které jej mají rádi.Líbí se mi složení odpovídající zdravé výživě,žádné zbytečné chemické látky,určitě si je ráda opět koupím a vyzkouším další produkty
klad chuť
klad kvalita
klad složení
klad nemám co vytknout
avatar
Hana
Perfektní chuť . Přinesla jsem domů a hned ochutnala - byly skvělé a rozplývaly se na jazyku i studené. Přesto jsem vydržela a zbytek podávala k vepřovému masu. Na talíři mi jakoby něco chybělo ( zelí), ale zavrhla jsem myšlenku, že bych ho tam přidala, protože samotná chuť zelňáků jej dostatečně nahradila, přikláním se tedy spíše k názoru, že pro osvěžení talíře se vyplatí přidat spíše orestovanou cibulku. Zároveň si uvědomuji, že jsou zelňáky hodně výživné, mastné, proto si je budeme dopřávat přece jen méně často, než napovídají naše chutě. Celkově se mi také líbí samotná myšlenka koncentrovat na jednom místě knedlíky všech tvarů a chutí, je to inspirující. A je také dobře, že se dají koupit nejen přes e-shop.
klad skvěle chutná
klad rychlá snadná příprava
klad inspirují
klad dost mastné
příloha
avatar
Monika
Knedlíky mě mile překvapily :), jsem spíš zastánce domácích. Ale knedlíky Láznička se s těmi mými domácími dají srovnat! Chuť je velmi příjemná a dobrá. Když budu uvažovat o kupovaném knedlíky vím, že vždy šáhnu po knedlících Láznička. Tyhle knedlíky doporučuji všem!
klad Chuť,
klad Balení
klad Vypadají krásně
klad Nic
avatar
Veronika
Výborná chuť, nadýchané, jemné knedlíky. Ideální jako příloha k masům a omáčkám (například svíčková), či pouze samotné se špenátem. Doma všem moc chutnalo a můžu jen a jen doporučit. Určitě budeme objednávat i příště a rádi zkusíme také jiné druhy knedlíků.
klad Chuť
klad Žádné
avatar
Martina
Knedlíky byly výborné, úplně přesně se to nedá napsat, jen to, dám si je znovu! Balení vás úplně na první pohled nepřesvědčí, ale nenechte se odrazit a vyzkoušejte je. Podělila jsem se s přítelem a oba máme stejný názor. Výborné. Jdeme do nich znovu.
klad velikost balení
klad chuť
klad Malý rozsah obchodů, kde je možné je koupit
příloha
avatar
Petra
Z těchto zelnaku jsem nadšena!Použila jsem jako přílohu k veprove peceni a byla to mnamka. Balení postačí cca na 2 porce. Skvela,příjemne nakysla chut zeli.Ocenite i rychlou přípravu. Lze určitě jíst i jako samostatne jídlo např.s osmazenou cibulkou.
klad Chut
klad Rychlá priprava
klad Skvělá priloha k hlavnímu jidlu
klad nic
příloha
avatar
Marcela
Tento produkt-zelňáky bych určite doporučila.Líbí se mi konzistence,jsou jemné,tak akorát zelí,nejsou suché.Vyhovuje mi snadná a rychlá příprava.Vpříprava.Velikost jednotlivých kousku je též akorát.Jen bych vylepšila balení a též obal by se mi líbil barevnejší,lákavejší.
klad Konzistence
klad Chuť
klad Snadná příprava
klad Vylepšila bych obal
avatar
Daniela
Hanácké zelňáky Láznička jsem si připravila pouze s osmaženou cibulkou. Ocenila jsem rychlost přípravy 7 min. v páře. Obsah balení 500 g mi stačil na dvě porce. Složení - brambory a překvapil mě velký podíl zelí. Zelňáky byly velmi chutné a určitě si je zase někdy koupím.
klad chuť
klad rychlá příprava
klad složení
klad -
příloha příloha
avatar
Markéta
Knedlíky u nás máme moc rádi a experimentujeme. Musím podotknout, že knedlíky si většinou dělám sama , ale někdy se hodí koupit i hotový. Hanácké zelňáky mohu jen doporučit. Vzhledově nás sice knedlík moc neohromil, asi utrpěl transportem.....ale chuťově byl opravdu moc dobrý. Knedlíček krásně měkký a jemný a ochucen velmi dobře a zelí přímo v knedlíku bylo akorát. Hlavně příprava mě opravdu nadchla, stačí dát knedlíky na pařák a počkat pár minut a chutná příloha je hotová.
klad snadná příprava
klad chuť
klad Vzhled- byly takový plácatý
příloha příloha příloha
avatar
Ivana
Hanácké zelňáky jsem jedla poprvé v životě a moc mně chutnaly. Mile mě překvapilo poměrně značné množství zelí v těstě (nocích), čili už není potřeba k jídlu s pečeným masem přidávat další zelí. Výborná chuť, zajímavý nápad. Jediné, co mně chybělo, byla v návodu k přípravě informace, jak a zda vůbec je připravit také v mikrovlnné troubě. Píše se tam pouze o přípravě v páře.
klad chuť
klad zelí zapracované v nocích
klad balení - na tácku tak 2 porce
klad chybí informace, jak a zda vůbec připravit v mikrovlnné troubě
avatar
IRENA
Knedlíky vypadají velmi lákavě. Porce je dostačující pro dvě osoby. Určitě bych je doporučila všem svým kamarádům. Obal je pohodě. Co se týče chuti lehce bych přidala sůl a trochu bych je udělala tvrdší. Dovedu si predstavit,že si je koupím,ulehčí mi to práci.
klad Obal
klad Tvar
klad Málo slané
příloha
avatar
marcela
Kvalitní, chutné, vhodné balení, knedlíky neošizené, výrazná chuť brambor, jemné ochucení zelí, potěší i omaštění sádlem, což se ukazuje při tradiční a doporučené přípravě, resp. prohřátí párou na pařáku kontraproduktivní - část mastnoty nutně zůstává na tácku. Vhodné zejména pro mladé, kterým tradiční krmě výrazně ušetří čas, příp. pro strávníky, kteří pokrm neumí připravit. Neocení jej zkušené hospodyně s dostatkem času, které odradí vyšší cena. Tyto plněné knedlíky se dají konzumovat i samotné, se škvarky, výborně chutnají s uzenými kuřecími stehny, kdy jejich jemnou chuť skvěle doplní i výraznější pikantní sós. Dle mých zkušeností toto balení bohatě vyhoví 2 zdatnějším jedlíkům, střídmějším párům postačí na dva obědy, pokud jej doplní masem - vhodné jsou i plátky kuřecích prsou...
klad výborná chuť
klad výhodná gramáž
klad praktické balení
klad možnost nákupu online
klad při doporučené přípravě nevyužití mastnoty - zůstává na tácku
klad vyšší cena
avatar
Eva
Dnes jsme si s rodinkou pochutnali na těchto Hanáckých zelňácích. Vůbec nevadilo, že jsme k tomu neměli maso. Neservírovali jsme to ani se smaženou cibulkou. Chtěli jsme vyzkoušet, jak chutnají samy o sobě. Chuťově jsou moc dobré. Dovedu si je představit jako přílohu k pečenému masu (drůbeží, vepřové) nebo i třeba s jelítkem či prejtem. Ohřáli jsme si tyto zelňáky za 3 minuty v mikrovlnce. Celé balení bylo tak akorát pro nás tři. Mám ráda produkty od výrobců z ČR , které je třeba v dnešní době o to víc podporovat. V tomto případě se jedná o produkt vyrobený z brambor z Českomoravské vrchoviny, ze zelí z Moravy a čerstvé mouky ze mlýna. V roce 2018 byl tento produkt oceněn v soutěži Česká chuťovka. Teď jsem navíc zjistila, že si knedlíky od této společnosti mohu koupit v Praze Petrovicích, což je pár zastávek autobusem od našeho domova. Určitě se tam brzy zastavím, vyzkouším i ovocné knedlíky, malinový vypadá úžasně a pro kluky koupím bramborový knedlík plněný uzenou vepřovou kýtou
klad Chuť
klad Český produkt
klad Rychlost ohřátí
klad Snadná příprava
klad Výborné i samostatně , bez masa
klad Balení akorát pro naši rodinu
klad Nic
příloha příloha
avatar
Nikola
Jedno balení je na dvě celkem velké porce. Knedlíky jsou poměrně dost velké. Svou chutí připomínají bramborové knedlíky se zelím. Jsou výborně dochucené, není třeba je vůbec nijak dochucovat, což je super! Výborně chutnají, jsou jemné a nerozpadají se při krájení. Jsou velice syté, což mě dost překvapilo. Příprava je snadná a hlavně rychlá. Připravují se na páře sedm minut, ale pokud si budete chtít ušetřit čas, stačí je dát do sáčku a do mikrovlnky cca 6 minut. Docílíte stejného výsledku. Já je vyzkoušela poprvé a mohu říct, že jsme si moc pochutnali. Doporučila bych je opravdu všem.
klad Balení
klad Velikost knedlíků
klad Výborná chuť
klad Nerozpadají se při krájení
klad Snadná příprava
klad Velice syté
klad Nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Michaela
Jak napsat recenzi na něco, na co nemám slov sice nevím, ale zkusím to. Zelňáky jsou prostě božské! Skvěle vychucené, krásně měkké, všeho akorát. Než jsem dojela domů, snědla jsem v autě celé balení, byly neodolatelné :o)) Zcela bez pochyb zkusím i další výrobky.
klad všechno a možná ještě víc
klad jediná chyba...bylo jich málo!
avatar
Květa
Hanácké zelňáky jsou velmi chutné, jsou přiměřeně měkké, akorát slané. Je v nich hodně zelí, mají příjemnou nakyslou chuť. S osmaženou cibulkou jsou úplně úžasné. Balení je velké, je tam hodně knedlíků. Ráda bych si je zase koupila a mohu je doporučit i dalším, budou jim chutnat.
klad chuť
klad konzistence
klad množství
klad vše bylo OK
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel