Otestovali jste s námi přípravek Tasectan Duo, který obnovuje přirozenou střevní mikroflóru i přirozenou funkci střev

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotili
5
31x
4
14x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 7. 2021
do 15. 8. 2021

Tasectan DUO 500 mg    

Tasectan DUO je unikátní zdravotnický přípravek, který Vám přináší dva účinky v jednom – vyřeší rychle akutní průjem a zároveň šetrně obnoví střevní mikroflóru. Účinkuje na všechny typy průjmů bez ohledu na jejich původ, proto je ideálním společníkem na dovolené i na doma

Dvojí účinek v jednom balení:

  • Rychle vyřeší akutní průjem
  • Potlačuje bolest břicha a křeče, které průjem doprovází
  • Přírodní cestou obnovuje přirozenou funkci střev a střevní mikroflóru
  • Působí jako prevence průjmových onemocnění
  • Navíc obsahuje tyndalizovaná probiotika
  • Sáčky mohou děti už od narození

„Zdravotnický prostředek. Pečlivě čtěte návod na použití.“


Více informací o produktu Tasectan DUO najdete TADY.

Hodnocení
46
avatar
Mgr. Marie
Tasectan DUO 500 mg 12 tbl má dobré i cestovatelské balení. Je tak vhodný si jej přibalit i do malé kabelky. Účinkuje na i na problémy po nevhodné kombinaci jídel, zvláště nyní v létě. Má i probiotika a je šetrný, má příjemnou chuť Určitě jej mohu doporučit.
klad dobré balení
klad nemám
avatar
Jiřina
Vyzkoušela jsem na svých téměř dospělých dětech a mohu jen doporučit. Sama na střevní potíže netrpím, ale děti od dětství a jiné přípravky jim nechutnají- i když je používají. Bohužel měly střevní chřipku a o přípravek se téměř popraly. Prý výborná chuť a celkem rychlá úleva.
klad je šetrný a nemá nepříjemnou chuť
klad na vyzkoušení určitě stačí, ale do provozu by to asi chtělo větší balení
avatar
Barbora
Přípravek jsem používala hlavně jako prevenci a zatím to vypadá, že funguje. Používala jsem jej i kvůli pestrým zahraničním jídlům a zamezil většině problémů. Tím, že to bylo hlavně o prevenci, tak rychlost zabrání nejsem schopna posoudit, ale za mě je dobrý pro prevenci.
klad Prevence
klad Žádný zápor jsem nenašla
avatar
Daniela
Tasectan Duo tablety jsem použila při poruše trávení a nadýmání. Po dvou tabletách, které jsem vzala po čtyřech hodinách potíže ustoupily. Tablety se dobře polykají a zapíjí se vodou. Balení je pěkně barevné a obsahuje dvanáct tablet. S účinkem jsem byla spokojená.
klad Tvar
klad Účinnost
klad Cena
příloha příloha
avatar
Dominika
Tasectan je účinný, splnil všechno co zaručuje od problému až po prevenci. S prevenci jsem byla nad míru spokojená.Jako člověk který bojuje s žaludkem, perfektně fungoval. Účinnost se dostavila velmi rychle, bylo po problému. Balení je po 12 kusech, ideální do kabelky nebo na cesty. Určitě bych jsem se ho nebála vzít na dovolenou. Doporučuji zapít dostatečným množstvím, lépe se vstřebá. Vřele doporučuji i za vyšší cenu.
klad Balení ba
klad Účinnost
klad Rychlost
klad Prevence
klad Chuť
klad Vyšší cena
avatar
Michaela
Už od druhého porodu mám problémy se střevy a vyprazdňováním. Často se mi stávalo, že jsem na záchodě strávila i celý den.. Snažím se jíst správná jídla, ale i přesto občas trpím na průjmy. Tablety jsem tedy zkusila brát jak akutně, tak jako prevenci. Při akutní potřebě stačila jedna tableta a problém byl pryč. Účinek byl rychlý a dlouhodobý. Jen mi možná vadí velikost tablet
klad Rychlá pomoc při průjmu
klad Velikost tablet
avatar
Zuzana
Výrobek je super. Velmi mi pomohl při potižích. Trpím na časté průjmy. A díky Tasectanu duo se citim opět skvěle. I moje střeva jsou mu vďečná :-) Všem ho můžu jen doporučit. Jsem moc ráda, ze jsem zvolila tento výrobek. Pokud Vás trapí stejné problemy jak mě, tak neváhejte.
klad Působí rychle
klad Zmenšila bych velikost tablet
avatar
Petr
Já určitě doporučuji vyzkoušet. Tasectan duo 500mg 12tablet, je dobrý a řeší různé problémy s prujmem a střevní obtíže. Účinek se dostaví již v den po užití velké tabletky, ideální na cesty s 12 tabletami. Další věc, která je potřeba zmínit že obsahuje probiotika.
klad Prevence
klad Probiotika
klad Lék je velký
příloha
avatar
Vlasta
Obal nevypovídá o tom, že se jedná o přípravek na regulaci správného zažívání. Léky v platu jsou dosti velké, při polykání se musí zapít větším množstvím tekutin, aby dobře "sklouzly" do trávícího traktu. I přes tyto mírné nedostatky jej pak v žaludku ale vůbec necítíte. Vstřebají, rozpustí se, ani nevíte jak. Účinek zaručen v čase avizovaném v informačním letáčku. Přípravek je citlivý, nevyvolává žádné další negativní vlivy, vedlejší účinky. Ideální společník na cesty, při dovolené, pokud vás potrápí tyto nemalé, nemilé střevní neduhy, znepříjemňující, komplikující letní odpočinek či relax.
klad Prevence
klad Velikost tablet
příloha
avatar
Markéta
V srpnu jsem jela na dovolenou a tasectan duo byl jasná volba, co si s sebou přibalit na střevní potíže. Při cestování mívám běžně zažívací problémy, takže jsem na dovolené měla možnost přípravek otestovat. Na mé potíže zafungoval dobře a velice rychle vrátil mé střeva zase do normálního chodu. Jelikož se mi někdy stává, že mi je po požití léků na střevní potíže těžce, čekala jsem, jak budu reagovat na tento přípravek. K mému příjemnému překvapení mi tasectan střeva uklidnil a podráždění žaludku se nekonalo. Za mě tedy splnil vše, co jsem od něj očekávala a jako velké plus hodnotím to, že je pro mé orgány šetrný. Rozhodně vím, že odteď bude tasectan duo součástí mé lékárničky a na cesty ho vždy přibalím s sebou.
klad Šetrnost přípravku
klad Rychlý účinek
klad Podpora střevní mikroflóry
klad Nepodráždění žaludku
klad Jediné co by mohl být pro někoho problém je velikost tablet. U mě to však bylo v pořádku.
avatar
Jan
Tasectan DUO jsem i vzal do lékárničky na dovolenou v Řecku. Klasický egyptský "Faraon" tam sice nehrozí, ale místní voda a konzumace lokálních specialit se zažíváním vždy "udělá své"... Tacestan mi pomohl od průjmu při prvních potížích již za pár hodin. Žaludek byl pak už ok a prakticky jsem už nezaznamenal žádné další potíže. 12 tablet stačilo na celou dvou týdenní dovolenou. Přípravek si budu v lékárničce držet trvale. Přátelům doporučím.
klad nemá nepříjemnou chuť
klad funguje celkem rychle
klad přírodní složení
klad praktické balení
klad nic
avatar
Veronika
Balení obsahuje 12 tablet, ty jsou určeny pro děti od 14 let a pro dospělé. Nezáleží, z jakého důvodu máte průjem, takže je skvělý i na cestování. Nejpozději do 12 hodin by měl vždy zapůsobit. Do vymizení příznaků je dobré brát 1-2 tablety po 4-6 hodinách. Takže balení vy mělo chvíli vydržet.
klad Nezáleží z jakého důvodu je průjem
klad Nejpozději do 12 hodin zabere
klad Má složení jen ze dvou prvků
klad Obsahuje i prospěšné bakterie, které mají za úkol opravit střevní mikroflóru i funkci střev
klad Hezký obal
klad NIC
avatar
Nikol
Skvělé tablety v době dovolených a při náhlé nehodě. Potlačuje bolesti břicha a křeče . Působí na všechny druhy průjmu. Rychlý nástup účinku, což oceníte při cestování. Vhodné i pro děti už od narození (sáčky). Jako velké plus považuji to, že obsahuje probiotika.
klad balení obsahuje 12 tablet
klad rychlý nástup účinku
klad podporuje střevní mikroflóru
klad obsahuje probiotika
klad cena
klad velikost tablet
avatar
Marina
Mohu jedině doporučit. Tabletku Tasectan duo jsou na rychlou úlevu od více typů průjmu, takže když to člověka chytne nepripraveneho, na tohle se muže spolehnout. Balení není nijak velké, lze ho schovat do batohu nebo kabelky úplně v pohodě. Jediné co bych vytkla je velikost tabletek, ale když tohle pomineme, mohu rozhodne doporučit.
klad Rychlá úleva
klad Skladné
klad Velikost tabletek
avatar
Markéta
Tasectan DUO mě velmi překvapil, účinek se dostaví poměrně rychle. Zatím nejlepší výrobek, který jsem vyzkoušela, po všech mám pak zažívací potíže a tenhle mi vůbec zažívání nerozhodil. Lék je vhodný i při menstruaci. Strašně moc se mi líbí, že obsazuje i látky, které rovnou obnovují střevní mikroflóru. Cena je sice vyšší, ale je to 2v1, takže se to rozhodně vyplatí. Už jiný Připraven používat nebudu
klad Rychlý účinek
klad Nemá vedlejší účinky
klad Vyšší cena
avatar
Barbora
Za mě rozhodně tento produkt doporučuji. Přibalila jsem ho na dovolenoua zachranil mě zabírá opravdu velice rychle a je setrny coz ocenuji. Nekomu by asi mohla vadit velikost tablet, ale to nemění nic na kvalite produktu takze ja si jsem jista, ze ted uz u nas doma chybet nikdy nebude
klad Setrnost
klad Ucinnost
klad Prirodni lek
klad Rychlost pusobeni
klad Velikost tablet
avatar
Irena
Po dobrání antibiotik jsem trpěla na střevní problémy. Pár dní jsem užívala Tasectan duo a problémy zmizely. Mohu jen a jen doporučit. Pokud se chystáte na dovolenou, tak doporučuji vzít sebou. Při cestách je pravděpodobné že vás přepadne cestovatelský průjem.
klad složení
klad účinek
klad nic
avatar
marcela
Tasectan má optimální složení, dobře se polyká, nemá nežádoucí pachuť, coby prevence je efektivní, plynatost mizí velice rychle, což je jediná funkce, kterou mohu po užívání tablet relevantně posoudit, neb řádný velký ani malý průjem se zatím neobjevil a zbylé tablety použiji v případě akutního průtoku či jiných střevních problémů. Více tablet v balení a nižší cenu bych uvítala.
klad složeníproduktu
klad preventivní efekt
klad orální aplikace
klad malé množství v balení
avatar
karel
Funkce střev perfektní, prevence tedy účinkuje výborně, žádné nadýmání ani plynatost při nestřídmém výběru a složení stravy, Tasectan mohu po této stránce doporučit. Má optimální složení, určitě šetrně zastaví i průjem, leč na ten stále čekám. Uvítal bych větší balení přípravku a nižší cenu.
klad optimální složení
klad možné preventivní působení
klad počet kusů v balení mohl být vyšší
avatar
Jiřina
Tasectan DUO 500mg 22 tbl. jsem užívala při akutním průjmu a bolesti břicha. Tablety jsou běžné velikosti, snadno se polykají. Balení 12-ti tablet je dostačující, jelikož výrobek zabere v podstatě okamžitě. Rozhodně ho budu doporučovat v rodině i svým známým a kolegům.
klad Rychlá účinnost
klad Snadná dostupnost v lékárnách
klad nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel