Testujeme ústní sprej Virostop, který testerky i jejich blízké mimo jiné může ochránit také proti novému koronaviru typu SARS-CoV-2

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
5. 3. 2021

Ústní sprej VIROSTOP

Virostop

Ústní sprej VIROSTOP vás mimo jiné může ochránit také proti novému koronaviru typu SARS-CoV-2, dále spolehlivě léčí nachlazení, rýmu, kašel i chřipku. Sprej obsahuje výtažek z cistu krétského, který vytváří ochranný film na sliznici a tím brání průniku virů a bakterií do organismu. VIROSTOP ústní sprej je volně prodejný a je k dostání ve všech kamenných i online lékárnách. Přípravek má čistě přírodní složení a jeho použití je vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

SÍLA PŘÍRODY   

Pod účinnost Virostopu se podepisuje i rostlina Cistus creticus (Cist krétský), obsahující velké množství polyfenolů. Právě polyfenoly vytvářejí takzvaný ochranný štít, který brání průniku virů a bakterií do organismu. 

Rostlinné extrakty z cistu se v tradiční medicíně využívají již po staletí. Cist krétský účinkuje přímo na choroboplodný zárodek a má blahodárné účinky při predchádzení infekčních a virových onemocnění, jakými jsou chřipka, nachlazení nebo onemocnění horních dýchacích cest.

Síla cistu krétského je doplněna i o další přírodní složky. Virostop obsahuje také šalvěj lékařskou, třapatku nachovou, barbadoskou třešeň a citrusové bioflavonoidy. Všechny tyto složky se vyznačují schopností zvyšovat imunitu a chránit tak před virovými a bakteriálními nákazami.

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Anonym
avatar
Martina K.
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
avatar
Anonym
zobrazit všechny přihlášené